Аеростати Kytoon

Ми займаємося розробкою та виробництвом прив’язних аеростатів зразка “Кайтун”. Дані апарати мають широкий спектр застовування та можуть успішно виконувати завдання навіть за сильних поривів вітру.

Завдяки своїм характеристикам та високим експлуатаційним якостям,  апарати подібної конструкції отримали позитивні відгуки, в тому числі й від операторів у збройних силах багатьох країн.

 

Прив'язний аеростат "Кайтун" з банером.

Варіанти застосування аеростатів "Кайтун"

Прив’язний аеростат “Кайтун” може слугувати повітряною платформою для розміщення камер, датчиків та сенсорів різного призначення. Ми пропонуємо доступне та надійне рішення, яке задовольнить потреби замовників із різних галузей. 

Аеростати “Кайтун” можуть працювати в якості носіїв для антен, передавачів та приймачів різного ґатунку. В ситуаціях, коли будівництво телекомунікаційних веж є не доцільним або вони зруйновані, привязний аеростат здатен успішно замінити їхні функції.

Бажаєте виокремиться з натовпу та отримати перевагу над конкурентами? – Використайте наш аеростат у якості платформи для розміщення Вашої реклами під час масових закодів і Вас точно запам’ятають! 

Аеростати “Кайтун” можуть застосовуватися для виконання наукових завдань: кліматичних досліджень, виконання наукових завдань над морем, аерофотозйомки.

Аеростат “Кайтун”, завдяки особливостям своєї конструкції, здатен стабільно зависати у повітрі над певною точкою. За умови використання якісної фото та відео апартури з півісом, це дозволяє отримати незрівнянні кадри.

Характеристики аеростату "Кайтун" Mk1 (доступний до покупки)