Фестиваль популярної культури Kyiv Comic Сon вперше стартує в столиці

logo_kiyv_comic_con6-7 червня в Українському домі відбудеться фестиваль популярної культури  Kyiv Comic Сon.

Фестиваль складається з 10 тематичних блоків. Кіноблок заходу включатиме презентацію першого українського  кіно на основі коміксу Ігоря Баранька – «Максим Оса», а також зустріч із його творцями. На фестиваль завітають письменники-фантасти Макс Кідрук, Дара Корній, Олександр Михед та інші. У блоці відео-ігор, серед іншого, відбудеться турнір «Ліга дракона»  з відеогри League of legends. Протягом двох днів фестивалю кожен відвідувач зможе спробувати себе в настільних іграх та ознайомитися із новинками цієї індустрії.

В рамках заходу заплановано презентації коміксів та книжок, майстер-класи  художників та вручення призів переможцям конкурсу коміксів, оголошеного організаторами раніше. Обов’язковою частиною програми буде фудкорт та market place для профільних магазинів сувенірної продукції. Діти зможуть розважитися на ігровому майданчику та відвідати освітні заходи.

Фестиваль відкриється парадом косплеєрів, на яких чекають цінні подарунки за найкращі костюми. Головною темою заходу є формування образу супергероя: від літературного задуму, через втілення у графічному та діджитал малюнку, через створення анімації і 3D моделі до матеріального втілення супергероя у вигляді фігурки, роздрукованої на 3D принтері.

Kyiv Comic Con – це платформа, яка об’єднає поціновувачів популярної культури в Україні.

Організатори Kyiv Сomic Con мають на меті зробити фестиваль в Україні щорічним.

Сайт фестивалю: http://comiccon.kiev.ua/

Де: Український дім, вул.. Хрещатик, 2

Коли: 6-7 червня

Скільки: 100 грн.  – один  день заходу, 150 грн – 2 дні. (в дні фестивалю ціна може змінюватися). Дітям до 13 років вхід вільний (супровід батьків обов’язковий).

Контактна особа:

Шагурі Марія, організатор
+380632977309

сomicconkyiv@gmail.com

                                                                                 Гордійчук Анна, PR-менеджер

+3800634771494

press@comiccon.kiev.ua

Comments are closed.