Про Нас

Space Cossacks – це команда однодумців, інженерів та дослідників, що схиблені на космосі. Ми переконані, що майбутнє людства нерозривно пов’язане з експансією на простори Всесвіту й Україна має відіграти важливу роль в нову еру для нашої цивілізації. Ми хочемо зробити космос ближчим до людей та наблизити час, коли науково-фантастичні сценрації про космічні подорожі та життя на інших планетах стануть реальністю.

Ключовим напрямком нашої діяльності є розробка та екплуатація апаратів і технологій, що в найближчному майбутньому допоможуть в освоєнні та заселенні Місяця, Марса та Венери. Задля практичного відпрацювання інженерних рішень та космічних технологій ми розпочали власну Стратосферну програму із запуску висотних куль з науковим та комерційним обладнанням до вищих шарів Земної атмосфери, на висоту до 35 км.

В рамках Стратосферної програми ми надаємо всім бажаючим моживість відчути себе справжніми космічними дослідниками та запустити стратосферний супутник до суб-космічного простору. Пуск та пошук стратостату – це унікальний та захопливий квест, незрівняний досвід та емоції, що до того ж, можуть нести ще й цілком практичну мету. На борту стратосферного супутника можна розмістити корисний вантаж: наукове обладнання, маркетиногові чи рекламні матеріали, пам’яні речі тощо.

Також аша команда працює над розробкою технологічного стеку, необхідного для подальшого виробництва та експлуатації стратосферних дерижаблів – перспективних літальних апаратів легших за повітря, що матимуть можливість протягом довгого часу діяти у вищих шарах атмосфери на межі з космосом. На даному етапі, ми працюємо над конструкцією типу “kite-balloon“, яка має великі можливості для практичного застосування в різних галузях.