Free comics about space tourism!

In honor of first fly of space tourist with Richard Branson’s company Virgin Galactic we give out our comics about first space tourist on Amazon.

Story about adventures of cossacks in near future.

Heroes: Billionaire Sir Richard Branson, DJ #1 Armin Van Buuren, Ukrainian Cossack, NASA’s, Russian and Chinese astronauts, spaceships of Virgin Galactic, Space Expedition Corporation, Copenhagen Suborbitals.

The Comics available for 3 days only!

Як козаки на фінал Vernadsky Challenge їздили

IMG_20170422_172426912Про конкурс Vernadsky Challenge ми почули минулого року на Чемпіонаті світу по рактомоделюванню в Львові. Ми подали заявку на систему пуску манюніх супутників за допомогою системи повітряного старту. Система складається з платформи – аеростат + коптер, та ракети. Оскільки, наш проект на дуже ранній стадії – ми маємо лише прототип, і, оскільки, це наша вже 40-ва заявка на старт конкурси, і на всі попередні нам навіть не відповіли(!), тож ми були дуже здивовані, що потрапили в фінал. Тим більше, що квитки були куплені заздалегідь, – але збирались ми їхати просто як глядачі. Отже ми запакували коптер, повітряні кульки та ракети і вирушили в славетне місто Дніпро. Continue reading

Перший старт ракети з повітря за останні 30 років у Європі

IMG_20160527_092758762_HDR
Space Cossacks здійснили перший старт ракети з повітря за останні 30 років у Європі. Останнім так злітав ще Буран.

Ракети запускались з спеціально модифікаваного дрона. Дрон готували Генадій та Владислав з Ізолаб.

По здійснено 4 запуски – 3 успішні.

Кілька фото й відео пусків нижче.

[vsw id=”w8D4DWXVXTs” source=”youtube” width=”425″ height=”344″ autoplay=”no”]

Continue reading